Do zamówień powyżej 200 zł DARMOWA DOSTAWA

Filtruj według

Cena

Cena

  • 470,00 zł - 569,00 zł

Rozmiar

Rozmiar

Kolor

Kolor

W tej zakładce znajdziesz kurtki i bezrękawniki damskie uszyte za granicą. Podjęliśmy współpracę, ze sprawdzonymi tureckimi szwalniami, które specjalizują się w szyciu odzieży wierzchniej w szczególności kurtek puchowych i ortalionowych. Produkty wykonane są w oparciu o nasze autorskie projekty w ścisłej współpracy z polskim przedstawicielem tureckiej szwalni.

Znajdziesz tutaj bardzo popularne i modne pikówki damskie, zarówno bardziej klasyczne kurtki damskie jak i przebojowe, modne bezrękawniki i krótkie pikówki. Kurtki te idealnie sprawdzą się na chłodniejsze dni, późną jesień i zimę. 
Jeżeli cenisz sobie wygodę i ciepło kurtki i bezrękawniki w tej kategorii są idealne dla Ciebie! 

Zobacz kurtki damskie i bezrękawniki w szerokiej gamie kolorystycznej i wybierz tą idealna dla Ciebie. W niektórych kurtkach zastosowane jest sztuczne obszycie imitujące futro, które przypinane jest na suwak, dzięki czemu możesz zmieniać charakter swojej kurtki w zależności od upodobań.

Jeżeli masz wątpliwości dotyczące wyboru odpowiedniego rozmiaru kurtki lub bezrękawnika napisz do nas lub zadzwoń a doradzimy, który rozmiar lub model sugerujemy. Pamiętaj, że niektóre modele opisane są jak ovesize co oznacza, że z zamysłu są luźne i sprawiają wrażenie za dużych.

Włączone filtry