Klienci Hurtowi

Specjalizujemy się w produkcji płaszczy pod sprzedaż hurtową. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorcami nie tylko z całej Polski lecz także z zagranicy. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą, prosimy o kontakt mailowy na biuro@szulist.pl lub korzystając z formularza poniżej.
Zasady, cennik czy też sposób zaopatrzenia punktów będzie wysyłany w wiadomościach prywatnych dla osób zainteresowanych lub przedstawiany drogą telefoniczną.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Szulist Bogdan z siedzibą w Warszawie, ul. Skaryszewska 15, w celu realizacji zamówień (kontaktu, realizacji zamówienia, dostarczenia zamówienia). Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.