Na zamówienie

Jeśli jesteś osobą nieprzeciętnie wysoką lub niską prawdopodobnie często napotykają Cię problemy za długich/za krótkich rękawów lub płaszczy. Mamy rozwiązanie!
Wypełnij formularz wpisując wybrany model, kolor oraz rozmiar płaszcza wraz z potrzebnymi zmianami (skrócenie/wydłużenie rękawów/długości płaszcza w cm) a my jeśli towar jest dostępny dopasujemy go do Twoich potrzeb.

Jeśli nie możesz dostać już wybranego modelu także skontaktuj się z nami, postaramy się skierować Cię do punktów w których znajdziesz nasze płaszcze lub zamówisz bezpośrednio u nas w firmie.

Chcę zamówić:

Model w niestandardowym rozmiarzeModel niedostępny w sklepie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych.
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Szulist Bogdan z siedzibą w Warszawie, ul. Skaryszewska 15, w celu realizacji zamówień (kontaktu, realizacji zamówienia, dostarczenia zamówienia). Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.