Zamów

Jeżeli jesteś zainteresowana kupnem naszych produktów zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza.
Udzielimy Ci wszelkich potrzebnych informacji do dokonania zakupu zarówno online jak i w punktach stacjonarnych, hurtowych jak i detalicznych!
Jeżeli nie jesteś pewna rozmiaru, wyślij nam swoje wymiary, a my dobierzemy pasujący rozmiar.
Jeśli jesteś osobą nieprzeciętnie wysoką lub niską prawdopodobnie często napotykają Cię problemy za długich/za krótkich rękawów lub płaszczy. Także napisz do nas!
Wypełnij formularz wpisując wybrany model, kolor oraz rozmiar płaszcza wraz z potrzebnymi zmianami (skrócenie/wydłużenie rękawów/długości płaszcza w cm) a my jeśli towar jest dostępny dopasujemy go do Twoich potrzeb!

Chcę zamówić:

Model w niestandardowym rozmiarzeModel niedostępny w sklepie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych.
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Szulist Bogdan z siedzibą w Warszawie, ul. Skaryszewska 15, w celu realizacji zamówień (kontaktu, realizacji zamówienia, dostarczenia zamówienia). Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.